Slide
Performansın Adresi
MSC Ürünleri!
Ürünlerimizi en iyi performans ve verimliliği
hedefleyerek geliştiriyoruz.
MSC Pano Klimaları
Slide
Satış Sonrasında
her zaman yanınızda!
MSC ekibi olarak soğutma çözümlerimiz ile birlikte
size özel destek imkanlarıda sunuyoruz.
Hizmetlerimiz

MSC Endüstriyel Soğutma Sistemleri

” Bizi hizmetimizden faydalandıktan sonra tanıyacaksınız.”

Müşteri gereksinimlerini derinlemesine anlayarak ve son derece etkin sonuç odaklı üretimleriyle, müşterilerini destekleme konusunda deneyimleriyle, en zorlu gereksinimleri karşılamak için özel inovatif çözümleriyle MSC Endüstriyel Klima Üretim ve Pazarlama Ltd.Şti.sürekli olarak yenilikler yapıyor, operasyonel kullanım zorluklarını çözüyor

Vizyonumuz

Endüstriyel soğutma sistemleri sektöründe ;Tasarım ve üretimini yapmış olduğumuz elektrik pano soğutucularında önceliğimiz müşterilerimizin taleplerini en doğru şekilde anlamak ve karşılayabilmek için doğru ürünler ortaya çıkartmaktır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için tasarımlarımızda dünyaca kabul görmüş markaların ürünlerini seçerek ve üzerine kendimize ait pek çok özelliği katarak farkın gerçekten biz olduğu teknolojik, yenilikçi, ergonomik ürünleri kullanıcılarımızla buluşturmak ana hedefimizdir.

Bunu hayata geçirirken en başta çevre politikamız, doğa dostu soğutucuları tercih etmemiz ve enerji tasarrufu olmazsa olmazımızdır. Sadece Türkiye’de değil Dünya çapında tanınmış bir marka olmak ve sürdürülebilir bir performans elde etmek.

Misyonumuz

Endüstriyel pano soğutma sistemleri sektöründe “Müşteri Odaklı”, “Güvenilir”, “Önce Kaliteli Hizmet’i” savunan firma, gelişen teknolojileri takip ederek ve sürekli kendini geliştirerek, müşterilerine güvenilir çözümler sunan, akla ilk gelen marka olmaktır.

Şirketimizi mümkün olan en yüksek şeffaflık, hesap verebilirlik ve etik davranış standartlarına ulaştırmaya çalışıyoruz. Etkili bir kurumsal yönetimin iyi yönetilen bir işin temeli olduğuna inanıyoruz.

Mesut ŞENTÜRK

Yönetici

İlkelerimiz

 • Dürüstlük, açıklık, tarafsızlık ve güven.
 • Verilerle ve süreçlerle yönetimi.
 • Öğrenme ve öğretme.
 • Önerilere açık olmak.
 • Çözüm üretmek.
 • Katılımcılık.
 • İletişime açık olmak.
 • Sürekli iyileştirme ve yenilikçilik.
 • Ölçülebilir performans kriterleri.
 • Sosyal sorumluluk.
 • Çevreye saygı, Sevgi ve hoşgörü.

Tanıtım Videomuz

placeholder
Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Bizi kolayca arayarak satış, ürün, satış sonrası, destek, tamir konuları hakkında bilgi alabilirsiniz.

MSC Endüstriyel İklimlendirme Sistemleri olarak, faaliyetlerinin çevreye olumsuz etkisini en aza indirme, çevre kirliliğini önleme ve doğal kaynakları koruma konularında duyarlı ve özenli davranmayı bir şirket politikası olarak benimsemiştir.

Bizimle Kolayca İletişime Geçebilirsiniz.